top of page

Oktoober 2020 - Kiisude statistika

Updated: Dec 6, 2020

🐈‍ MTÜ TEGEVUSTE OKTOOBRI KOKKUVÕTE.

Oktoober oli meile taaskord väga keeruline kuu, nii rahaliselt, kui emotsionaalselt. Seisime valikute ees, keda päästa ja keda mitte. On väga raske olnud ära öelda ja jätta loomad tänavale, kuid ilma rahaliste vahenditeta ei ole meil võimalik aidata. Vaatamata sellele:

🐱 Päästsime 73 kiisut

🐱 Koju saatsime 61 kassi

🐱 Hetkel on meie hoole all 229 kassi ja 2 koera


Oktoobri märksõnad:

☑️ 7 lutibeebit Rapla metsast pappkarbist, kelle elu õnnestus vaid tänu juhuslikule möödasõitjale ja metsapeatuse tegijale päästa

☑️ Paukjärve metsast inimtühjast kohast leitud üli näljane ja väga hirmunud emane kass

☑️ Robini operatsioon, et ta saaks pissida

☑️ Pärnu õudustemaja 12 kassi

☑️ Tartus ilma silmadeta kassipojad

☑️ Semu, kes vaid nädal aega sai meie hoole alla olla ning siis lahkus üle vikerkaaresilla

☑️ Dixy ja Cici. Kaks äravahetamiseni sarnast triibulist kiisupoega Petcitys, kellele elule me hinda ei suutnud panna ja kes PetCity kiirabi arstide poolt elule võidetiAnnetusi laekus kokku 12K€, lisaks koju läinud kiisude loovustustasud ja laekumised oksjonitelt. Kõiki kliinikute arveid me sel kuul ära tasuda ei saanud ning osa oktoobri tasumata arvetest tuli meiega novembrisse kaasa. Paljude päästetud loomade raviarved olid kordades suuremad, kui laekus annetusi. Me teame, et paljudel on rasked ajad. Ja me näeme, kui paljud teist südame ja hingega loomadele kaasa elavad ja meid järjepidevalt abistavad. See teeb südame soojaks ning annab jaksu edasi liikuda ja pingutada keerulistest aegadest hoolimata.


💚 Südamlik tänu:

Iiris M, Rauno Liivand Photography OÜ, Natalja S, Rasmus K, MARIAN S, OLGA S, Ele-Marit E, Kaidi K, Nele M, OLGA K, Maarika R, JULIA S, Janamare R. Jelena K, Olga F, Loona K, Annely L, Valeria S, Anna Šumilina, Ele-Marit E, Triin Mansberg, MARGARITA O, DAGGRIS I, Maire T, Olga F, MART P, Sergei P, MARIA U, MERIKE E, EP FINANTSID OÜ, EVA V, Helen P, KAREN A, SIIRIKA P, ARTUR K, OÜ E. E. PIISANG, VIVIAN L, LEONE K, Rauno L, ALEXANDRA, DANIELA N, JULIA O, ZHANNA S, JELENA B, ANTI N, KRISTINA S, TEA T, LIINA S, MARGIT H, VALENTINA S, MARI-LIIS A, INEZ A, MARGIT K, ANNA S,MARE K, KRISTIN A, MARIA P, ANU M, ANDREI P, KAIRI P, ENELI T-R, ANNA V, Anneli J, GALINA F, MAARJA M, MEELI L, ZANNA K, HELEN L, MARIKA L, MARI-LII P, KAITEL M, JENNY H, KEIN P, NATALJA P, ANNA M, VLADISLAV D, Anette-Gret O, MADELEINE P, JEKATERINA SH, KADRI P, MAILY M, PIRET K, MIRJAM-JOHANNA L, TIIA T, HELLE L, Helena G, Anna M, IRIS M, IRINA A, LIANA K, ANNA T, VIKTORIA T, ALEKSANDR MARKOVSKI, TÕNIS Õ,MAIRI J, MARTIN M, MERIKE T, KATRIN R, ANNELI M, KRISTJAN P, MARI-LIIS A,ARVO M, AGNES M, ÜLLE-HEIDI K, MARIE-HELEEN V, TERJE A, SANDRA V, MELANIE R, REGINA V, SIIRIKA P, MARTA Õ-T, TIIA L, KATRIN R, KASPAR V, KAIRE T, INGRID V, HELGA K, HELEN L, MARI-LIIS A ja väga paljud teised kes hoolisid ja toetasid.


💚 Siirad tänud ka kiisutoidu ja muude vajalike lemmikloomatarvete annetajatele: Anette T, Jelena G, Anna A, Elvi Prants, Martin V, Eva Mari M, FendaF/Piret O, Katrin A, Marili M, Karoliina K, Marika N, Kirsti T, Jekaterina S.

💚 Täname väga meie koostööpartneritest kliinikuid, Nurren`it, MiuMjau kraapimispuud ja paljud teised, kes on annetanud esemeid meie oksjonitele ja kes on oste teinud.


Seisime oktoobris silmitsi hetkedega, kus me ei näinud enam tunneli lõpus valgust. On emotsionaalselt ääretult raske abivajajatele ära öelda. Aga me ei anna veel alla, sest meie ümber on palju imelisi inimesi, kes hoolivad ja aitavad.


Koju läinud käpad lehvitavad! 😽🐾💚


--------------------------------------------------------------------------

👉Paku kodu www.catshelp.ee

👉 Heategevuslikud raamatu oksjonid https://www.facebook.com/Heategevuslikud-raamatu-oksjonid...79 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page