top of page

KODUPAKKUJA ANKEET

Kui sa soovid mõnele meie kiisule kodu pakkuda, siis palume, et täidaksid kodupakkuja küsimustiku, mille leiad, kui klõpsad allolevale nupule.

Meie päästetud kiisud on meile suur vastutus ning soovime leida neile parimad kodud. Kodupakkuja küsimustiku abil saame piisava info selle kohta, kas ja milline kiisu just sinu koju sobiks. 

Küsimustiku täitmiseks klõpsa siia.

 

Anna hüljatud kassile võimalus leida uuesti kodusoojus ja hoolitsus. Meil on üle 400 päästetud kassi hoiukodudes üle Eesti. Kõik nad on isemoodi erilised, kuid ühtemoodi tänulikud uue võimaluse eest paremale elule. 
 


Kõik hoiukodulised läbivad veterinaarse kontrolli. Kiisupojad on saanud ussirohtu, vaktsineeritud, kiibitud ja tunnistatud terveks ning täiskasvanud kassid ka juba steriliseeritud/kastreeritud.
Annetuste toel katame osa neist kuludest, kuid vajame ka sinu abi loovutustasu näol. 

Kui uues kodus peaks mingi probleem tekkima, siis MTÜ vastutab ja aitab raviarvetega. Me ei jäta kedagi hätta ja vajadusel võtame oma loovutatud kiisu ka tagasi. Sõlmime sinuga ka loovutuslepingu.

Selleks, et kiisude uutel peredel oleks kogu vajalik info lihtsasti kättesaadav, koostasime Kassiomaniku meelespea eesti keeles, inglise keeles ja vene keeles.


Paku armastust, hoolt ja kodu neile, kes seda vajavad ja väärivad!  

bottom of page