top of page

PAKU KIISULE HOIUKODU

Otsime oma kollektiivi uusi hoiukodusid, et üheskoos hüljatud loomi aidata. Meie kogemused näitavad, et kassidel kodustes tingimustes palju parem oma uut kodu oodata, kui kusagil mujal. Kodustes tingimustes on vähem stressi, argadel kassidel on võimalik inimesega harjuda ja muidugi saab paisid palju rohkem, sest neid ei pea kellegagi jagama.

Hoiukodusid toetame omalt poolt kõigega, mida vaja - tasume ravikulud, laename kassitarbeid ning hangime hoiukassidele toitu. Ära muretse, kui sul ei ole kasside eest hoolitsemises suuri kogemusi - meil on aktiivne ja toetav kogukond hoiukodusid, kes on igal sammul abiks kogu oma nõu ja jõuga. Hoiukodu võid pakkuda nii pika- kui lühiajaliselt - see võib kesta paarist päevast mitme kuuni. Võtame kindlasti sinu võimalusi arvesse. 

See on suurepärane võimalus sulle, kui sa oled mõelnud lemmiklooma võtmise peale, kuid ei tea, mis elu tulevatel aastatel toob või ei ole sul mingil põhjusel võimalik looma praegu adopteerida. Hoiukoduna on sul tänulik sõber, kellele saad ise armastava kodu valida.


Paku tänaval ootavale kiisule hoiukodu!  

1
2

Meie abiga uue kodu leidnud kiisude pilte näed galeriis: KIISUD KODUS !

bottom of page