top of page
Liisu, endine hoiukass

Meie lugu

Cats Help MTÜ on vabatahtlikest koosnev organisatsioon kasside ja ka teiste hüljatud koduloomade abistamiseks. 
Alustasime tegevust 2019. aastal ja tegutseme üle Eesti.

 

Keskmiselt päästame kuus ~89 kassi ning uue kodu leiame ~78 kassile. Sõltuvalt hooajast on see number veidi muutuv. Täpsemaid numbreid näed STATISTIKA lehel.

Kokku oleme 4 tegutsemisaasta jooksul päästnud üle 3000 looma ning aasta jooksul päästetud ning abi saanud loomade arv on aastast aastasse kasvav. Peamiselt abistame kasse, aga aeg ajalt oleme appi tulnud ka koertele.

Meie peamine eesmärk on tulla appi kodu kaotanud ja hüljatud loomadele, aga aina sagenev on see, kus raviarvete tasumisel hätta jäänud loomaomanikud samuti meie poole abi saamiseks pöörduvad.

Meil on Tallinnas ca 300 m2 kassituba, kus keskmiselt on kodu ootavaid kasse 60 ringis, lisaks üle Eestiline vabatahtlike võrgustik, kes pakuvad hüljatud loomadele hoiukodu oma kodus.

 
Päriskodu ootavaid kasse on meil kokku sõltuvalt aastaajast, keskmiselt 400 ringis.

Keskmiselt on kuus kliiniku arveid ~15 000 euro eest, lisandub kulu loomatoidule, liivale ja muudele tarvikutele ~3000 eurot.

Cats Help MTÜ teeb koostööd enam kui 10 loomakliinikuga üle Eesti ning mitmete loomapoodide ning loomatoidu ja tarvikute maaletoojatega.

Juhatuses on Liivi Kassihhin, Anne Kassihhin ja Virge Sander. 

 

Tegevuses juhindume vabaühenduste eetikakoodeksist: https://heakodanik.ee/vabauhenduste-eetikakoodeks/

Kui soovid toetada meie tegevust, külasta TOETA lehekülge.

Untitled design.jpg
Meie inimesed ...

 

...on kõige tublimad, paremad suure südamega loomasõbrad, kes kõik aitavad nõuga, jõuga, oskuste ja oma hinnalise vaba ajaga, et kasvõi mõnel kiisul oleks parem elu ja helgem tulevik. 

- Cats Help Loovutuslepingu Prinditav versioon (Eesti keeles)

- Cats Help põhikiri

- Cats Help 2019a majandusaasta aruanne

- Cats Help 2020a majandusaasta aruanne

bottom of page