top of page

Mai 2022 - Kiisude statistika

Toome teieni mai kokkuvõtte.

🐾 Päästetud 119 🐾 Koju 65

🐾 MTÜ hingekirjas kasse kokku aprilli kuu lõpuga 378, nendest 239 hoiukodudes ning 38 kassitoas ning kassipoegi on meie hoole all 101. Steriliseerimise operatsiooni läbis 19 kiisut – nemad enam uusi tänavakasse juurde ei tooda.


Olulisemad tegevused:

🐾 Kangru külast leitud Scottish Fold Scotty, kes oli ennast kohalike kuuri alla sisse seadnud, kiisupoiss oli ülimalt näljas ning üleni puuke täis.

🐾 Ukraina sõja mõju tõttu Venemaale tagasi saadetud kassiomanik pidi loobuma oma kallist kassist Vassilissast. Kiisu sai kiiresti uude koju.

🐾 Rannamõisa PetCitysse viidud kass, kelle kehast leiti mitu kuulihaava ja teostati ka operatsioon. Leidjad võtsid kiisu enda hoole alla.

🐾 Tartumaalt leitud pisikesed emata pojad, üsna pea leiti ka ema ise, kes oli üli kehvas seisus. Tema emakas rippus välja ja sai koheselt erakorralise operatsiooni.

🐾 Suure mädase haavaga leitud oranž kassipoeg. Suure tõenäosusega oli keegi teda purenud. Haav läks mädanema ja kiisu võitles nädalaid, kuid kahjuks ei pidanud vastu.

🐾 Võrust leitud väga kehvas seisus kass. Leidmise hetkel oli kass üleni verega kaetud seega viidi kass kiirelt Tartu Väikeloomakliinikusse, kus ta elule putitati.

🐾 Märjamaalt halvatud tagakehaga leitud Märks. Võimaldasime kiisule kõik ravid ja uuringud, kuid kahjuks ei suutnud arstid teda päästa.

🐾 Pärnumaalt leitud räsitud Albert. Albert oli leides nagu luu ja nahk, lisaks polnud tal enam silma ning suu oli nagu surnuaed. Mitu operatsiooni on ees, kuid tema oskab elust ikkagi rõõmu tunda ja nurrub oma hoiukodus.

🐾 6 eutanaasiale toodud kutsikat. Cats Helpist sai vahelduseks jälle Dogs Help. Oma imeliste vabatahtlike ja annetajatega saime aidata ka 6 pisikese kutsika elu, kelle eluküünal ähvardati kustutada liiga vara.

🐾 Tallinnast Ümera tänavalt leitud üli sõbralik kõuts Joosu. Joosu sai küll päästetud, aga tema mured alles algasid. Iga nädalaselt on ta kliinikus jälle abi saamas, sest ta soolestik ei tee enam koostööd.


Erilisemad kojuminejad

🐾 11-aastane pärslane Sissu leidis lõpuks oma kodu, kus ta saab nautida üksiku kassi elu, millest ta unistanud oli.

🐾 FIP-i seljatanud kassipoeg Luna sai terveks ja kolis päris oma koju.

🐾 Arglik kass Kuld, kes kodust tagastati ja arglik Venus meie kassitoast, läksid käsikäes uude koju.

🐾 Jenny kassitoast – tagasihoidlik täiskasvanud kiisu, võitis avatud uste päeval ühe naise südame ja kolis oma koju.

🐾 15-aastane Hellik – pikalt kodu oodanud, vanurist härra, leidis lõpuks oma igavese kodu.

🐾 Kassitoa Sofi – aastake hoiukodus, pool aastat kassitoas. Tavaline arglik triibik, kes kunagi kellelegi silma ei jäänud.

🐾 Ettearvamatu iseloomuga Ööküll, kes mitu korda kodu vahetas.

🐾 Suure südamega, kuid tavalise must-valge välimusega Shakira, kes teisi kasse ei sallinud, kuid inimesi armastas üle kõige.

Erilised tänusõnad:

🐾 Pistoria pagariäri toetab endiselt meie vabatahtlike kassitoas maitsvate saiakestega.

🐾 Kingitus Magnum Veterinaaria poolt. Terve suur alus krõbinaid meie hoolealustele. Aitäh!

🐾 Hill’si kampaania. Hill’s Pet Nutrition tooteid ostes läheb 10% kogusest meie MTÜ kiisudele.

🐾 Suure südamega tegu Nissi Põhikooli 3A klassi laste poolt. Lapsed annetasid kohvikutepäeval kogutud raha meie kiisude abistamiseks.

TÄNAME SIND, KES SA TEGID ÜLEKANDE VÕI HELISTASID ANNETUSTELEFONILE, ANNETASID HEATEGEVUSLIKELE OKSJONITELE ESEMEID VÕI TEGID SEALT OSTU – SUURIMAD TÄNUD SULLE, IMELINE HEATEGIJA! Märkimisväärselt suure panuse rahalise annetuse näol andsid:

Kadri L, Kaire L, Ilona P, Getter M, Johanna M, Diana U, Erika O, Jelena T, Kaija K, Irene R, Margit P, Ingrid S, Leeni A, Maare I, HNO Trans OÜ, Tiia T, Kristina S, Jana K, Rain H, Ksenia S, Evelyn U, Airi L, Jelena B, Andre V, Elise N, Kein P, Sirje E, Teele J, Eve T, Natalja L, Maarika R, Tanel R, Marta Õ-T, Jana A, Margus E, Jelena N, Marianne J, Piret P.


Täname väga kõiki annetajaid, kes meile toeks on! Ilma teieta ei saaks me neid imesid korda saata.


Annetada saab:

MTÜ CATS HELP

SWED: EE742200221071322431

SEB: EE091010220291056222

LHV: EE767700771005347958

📞 900 0020 - kõne hind 5€

📞 900 0001 – kõne hind 10€

📞 900 0021 - kõne hind 25€


Soovime meie Cats Help MTÜ vabatahtlike poolt teile kõigile imeilusat jaanikuud!


13 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page