top of page

August 2022 - Kiisude statistika

Toome teieni augusti kokkuvõtte.

🐾 Päästetud 128 🐾 Koju 86

🐾 MTÜ hingekirjas kasse kokku augusti kuu lõpuga 502, nendest 467 hoiukodudes ning 35 kassitoas, kassipoegi on meie hoole all 211. Steriliseerimise operatsiooni läbis 22 kiisut – nemad enam uusi tänavakasse juurde ei tooda.


Olulisemad tegevused:

🐾 Raplamaal kompostihunnikusse poeginud kassiemme, kes vajas meie abi. Kiisu oli poegimisega hätta jäänud. Meie vabatahtlikud koha peal tohterdasid teda ja kuigi me alguses arvasime hullemat siis õnneks on nüüd kiisuga kõik korras ja ta kosub koos oma poegadega hoiukodus.

🐾 Raasiku vallast leitud kaks värskelt sündinud kassipoega. Nädalaid võitlust nende elu eest, kahjuks üks neist lahkus meie hulgast. Teine kassipoeg tunneb ennast hästi.

🐾 Kunda kandist leitud oranž kassipoiss, kes mädanes elusast peast. Hais mis temaga kaasas käis oli hingemattev. Seis oli kahjuks veel hullem kui arvasime ning pidime tal kahjuks laskma minna kiisude taevasse.

🐾 Lääne-Virumaalt leitud apaatne hall kasspoiss kelle suu oli kohutavas seisus ja selle tulemusena ka pikalt nälginud. Kiisul praeguse seisuga läheb aina paremini.


Erilisemad kojuminejad

🐾 Kassitoa Vanilli, kes oli pikalt hoiukodus ning peale seda tuli meie kassituppa. Alguses oli tema usaldus inimesse puudulik, kuid nüüd sai ta ikkagi oma koju.

🐾 Kassitoa kohev daam Killu. Ta ootas aastaid oma kodu ühes teises MTÜ-s, kuid oma rahulikule iseloomule vaatamata, ei naeratanud talle õnn uue kodu näol. Viimased pool aastat ootas ta oma kodu meie MTÜ all ning lõpuks see ka õnnestus ning Killu kolis oma koju.

🐾 Buffy, must-valge iludus, kes keset kassipoja hooaega leidis endale oma päris kodu.

🐾 Paldiski tänavatel hulkunud kass Tjema.

🐾 Suur armas mõmmik Roby.

🐾 Eakam kass Katana, kes leiti Ida-Virumaa tänavatelt, kiisu oli meeletult kõhn ja pikalt hulkunud.

🐾 Cassandra – kass, kes tundus kui lootusetu juhtum oma pahura iseloomu tõttu. Paar nädalat läks aega, et saaks talle 10m lähedusse, siiski võlus ta kaunis kasukas ühe pere südame.

🐾 Kassitoa Sass, rebasepoiss, kes alguses väga inimesi kartis.

🐾 Scotty uue nimega Rudy – Scottish Fold, kes leiti suvel apaatses seisus ühe pere kuuri alt. Üleni puuke täis ja ülimalt alakaalus ning nälginud.

🐾 Kass Platon – kiisu, kes pidi elama mitmeid kuid puuris, kuna kodupakkumisi talle ei tulnud ja muid variante ka polnud tema jaoks. Õnneks leidis ta nüüd oma päris kodu!

🐾 Mitu korda pere poolt reedetud Roberto, kaks korda kodu vahetanud ja üleliigseks jäänud kassipoiss leidis oma igavese päriskodu.

Erilised tänusõnad:

🐾 Pistoria pagariäri toetab endiselt meie vabatahtlike kassitoas maitsvate saiakestega.

🐾 Aitan Eestit MTÜ toetas meie tegevust 4500€, suur aitäh!

TÄNAME SIND, KES SA TEGID ÜLEKANDE VÕI HELISTASID ANNETUSTELEFONILE, ANNETASID HEATEGEVUSLIKELE OKSJONITELE ESEMEID VÕI TEGID SEALT OSTU – SUURIMAD TÄNUD SULLE, IMELINE HEATEGIJA! Märkimisväärselt suure panuse rahalise annetuse näol andsid:

Ilona P, Kadri L, Ivan A, Irina M, Tarmo K, Merike N, Getter M, Hanne A, Tiia K, Aimar H, Margit P, Kaija K, Martin M, Rauno L, Ingrid S, AcroFestonia, Aleksandr S, Kristel T, Regina S, Eha A, Säde K, Alissa S, Adrian C, Regina S, Hanna P, Marta Õ-T, Jana K, Evelyn U, Vafa H, Kristel T, Natalja H, Ruth L, Jevgenija S, Lily T, Jan L, Terje M, Alla S, Roman O, Meeli L, Kristi K-M, Diana T, Sergei S, Maarika R, Kairi P, Jelena B, Kristiina S, Faunatar OÜ.


Täname väga kõiki annetajaid, kes meile toeks on! Ilma teieta ei saaks me neid imesid korda saata.


Annetada saab:

MTÜ CATS HELP

SWED: EE742200221071322431

SEB: EE091010220291056222

LHV: EE767700771005347958

📞 900 0020 - kõne hind 5€

📞 900 0001 – kõne hind 10€

📞 900 0021 - kõne hind 25€


Soovime meie Cats Help MTÜ vabatahtlike poolt teile kõigile imeilusat sügiskuud!


57 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page