top of page

Vinni - ~4-aastane kassipoiss (Tallinn)

KAUNI KASUKAGA VINNI OOTAB INIMEST KES ANNAKS TALLE AEGA. 🥰


Vinni jõudis meie hoole alla mõned kuud tagasi Lääne-Virumaalt. Oli ta püütud kellegi hoovist täiesti juhuslikult ja tema räämas välimus andis aimu, et tegemist on pikalt tänavatel elanud kassiga.


Kuna leidjal lahendust talle polnud siis hoidis teda kaks päeva suures koerte transpordipuuris ja siis paluti abi meie käest, et kiisule paremad tingimused leida.

Tõime koheselt Vinni Tallinna ja viisime ta kliinikusse, et teha tavapärased protseduurid aga siis ilmus seal ka asjaolu, et Vinni käpapadjandid olid täiesti paistes ja verised. Algselt kartsime koos arstidega, et ehk on mõni kuri haigus tal kallal mis selle tekitanud on, kuid õnneks labori analüüsid kinnitasid, et kiisuga on kõik kõige paremas korras.

Nüüd on kiisu käpakesed paranenud, kasukas selga uhkeks kasvanud ja uudishimu inimese vastu kasvab iga päevaga.


Rahulikult lähenedes saab teda täitsa paitada aga eks ta pisut arake veel on. 🙂

Aga ehk on keegi just igatsenud oma ellu sellist ägedat must-valget kirjumirjut kassikest ja tahab Vinnile anda võimaluse. Ta väga ootab!

Vinni on kastreeritud, vanust umbes 4 aasta ringis. Ta on kiibitud, vaktsineeritud ja ootab oma uut kodu hoiukodus Tallinnas, Nõmmel.


Kui soovid vahvale Vinnile päriskodu pakkuda, siis palun täida ära meie ankeet ja me võtame Sinuga peagi ühendust! 😊 Vinni läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga.💕
164 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page