top of page

Ukraina loomadele appi, koostöös Eesti Väikeloomaarstide Seltsiga ❤️

Viimastel päevadel elavad kõik kaasa Ukraina käekäigule. Me kõik aitame, kuidas saame.


Infot on palju ja palju on ka kõikvõimalikke kogumisi. Loodame et kõik need annetused ka reaalselt õigesse kohta jõuavad.


Me ei hakka suuri sõnu tegema ja Ukraina loomade heaks midagi korjama. Neid on tehtud juba piisavalt ning paraku on meil Eesti oma hüljatud loomadest kilomeetrilised järjekorrad uksetaga. Lisaks pöörduvad paljud loomakliinikud meie poole, kui taas vähekindlustatud pere haige lemmik hädas on.


Mis aga meie saame teha Ukraina inimeste ja Ukraina loomade heaks?


Kui Ukraina loomi reaalselt Eestisse jõuab, koos põgenikega, saame me pakkuda neile loomadele arstiabi Eestis.


Me teeme koostööd väga paljude loomakliinikutega üle Eesti. Pea iga suurem loomakliinik linnades ja maakondades teab meid, oleme nende juures oma loomadega käinud ning jah, meie loomad saavad arstiabi üle Eesti.


Ka Eesti Väikeloomaarstide Selts lubas appi tulla ning 20 loomaarsti üle Eesti on valmis pakkuma kas tasuta või väga palju soodsamat arstiabi Ukraina loomadele. Ka Leedu Petcity juba pakub erakorralise meditsiini teenust Ukraina loomadele ning tasuta hotelli ning ka Eesti Petcity tuleb appi.


Idee on, et MTÜd, PTA ning EVS teevad omavahel koostööd, et paremini Ukraina loomi abistada.


Meil on kõigele lisaks kassituba ning kui loomad, kel on veterinaarsed dokumendid korras ja vaja vaid pinda nii kauaks, kuni põgenike pere ise end sisse sätib, saame kiisusid niikauaks kassituppa võtta.


🙏 Seega kui sa tead Ukraina peret, kelle lemmik vajab arstiabi ning kasvõi lihtsalt steriliseerimist, vaktsineerimist ja üldist ülevaatust, anna meie kontakt ning tuleme appi.


Lisaks loodame, et saame peatselt ka PTA ja EVS-iga organiseeritud koostöös Ukraina loomi abistada.31 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page