top of page

Sirli - ~1-aastane kassineiu (Kassituba, Nõmme)

Updated: Jan 29

NUKRAMEELSETE SILMADEGA SIRLI SUURIM UNISTUS OLEKS OMA KOJU PÄÄSEDA - AITA SEE TÄIDE VIIA ! 💔🙏


Sirli on 2022 mais sündinud emane kass, kelle kasukaks on kihvtid triibud ning triipude vahele on end mahutanud ka paar kena valget laiku, mis kiisuneiu omapäraseks teevad.

Sirli on üks Koosa kasside pundist, kellel jällegi tagasihoidlikkust on omajagu kaasa antud karmi eluviisi pärast, kuid uudishimu jagub tasakaaluks samuti parasjagu - seega täiesti lootusetu juhtumiga tegu ei ole.🫡

Kiisupreili alati jälgib ning uurib kuskilt nurga tagant või põhjatust pesast, mida parasjagu kassitoas tehakse ja kas temale miskit head-paremat ka tuuakse. Pai ja süli on tema jaoks veel võõrad terminid, kuid usume, et paraja kannatuse, piisava ajamahu ning mõistliku konservilaoga saab hirmumüürid langetatud ning kiisu nurrumootor põrisema ajada. Küllaltki noor vanus annab ka lootust suureks mänguhimuks, kui hirm inimeste vastu saab seljatatud.🥰

Isu on kiisul hea, liivakastireeglid selged ja tervis on igati viks! Kiip, vaktsiin ja pass on kõik ette näidata.

Tule tutvu Sirliga meie kassitoas! 🏠


Sirli võtab ka vastu hoiukodu pakkumisi. Kodustes tingimustes harjuvad kassid alati kiiremini ja saavad rohkem üks-ühele aega inimesega.

Kui Sulle pakuks selline variant huvi, siis palun täida meie hoiukodu ankeet! 🙏
Kui soovid Sirlile päriskodu pakkuda, siis täida ära meie kodupakkuja ankeet ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust 😻 Sirli läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕Sirli teekonda uude koju, saab toetada meile annetades:


Link annetama:Selgitus: Sirli900 0020 - kõne hind 5€

900 0001 - kõne hind 10€

900 0021 - kõne hind 25€


Tutvu ka meie heategevusliku müügi keskkondadega, kus saad ostes teha head ja meile müügiks asju annetada.


220 views

Commentaires


bottom of page