top of page

Poppi - ~1-aastane kassitüdruk (Rae vald)

UUDISHIMULIK VÄIKE PREILI OMA IGAVESE KODU OOTEL! 🥰


Poppi on pisike kiisutüdruk, kes on pärit Rae vallast Salu küla kolooniast.


Poppi on väga uudishimulik, kõik mis inimene teeb, on nii põnev ja huvitav, aga samas on inimene veel piisavalt hirmus, et neid ohutust kaugusest uurida. Kui hästi ettevaatlikult läheneda siis lubab ka juba pai teha ja see talle ikka vägagi meeldib. Laseb end rahulikult sülle võtta ja süles olla laseb rahumeeli pai teha. Siis lööb ta mõnust nurru ja keerutab aga oma kõhtu, et paita palun seda.😍


Poppi omab suurt potentsiaali saada tõeliseks sülekiisuks vajab vaid aega et inimest usaldama hakata. Teised kassid talle meeldivad. Inimene on vaid veel veidi hirmuäratav aga hoiukodus oldud kuu ajaga on toimunud juba suur muutus ja ei peagi end kogu aeg peitma. 😻


Poppi on vaktsineeritud, kiibitud ja loomulikult steriliseeritud. Oskab kasutada liivakasti, kraapimispuud ja toiduga ei pirtsuta.


Kui sooviksid armsale Poppile kodu pakkuda, siis täida meie kodupakkuja küsimustik ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust! ❤️ 🥰 Poppi läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕Poppi teekonda uude koju, saab toetada, tehes meile annetuse:


Link otse annetama:Selgitus: Poppi900 0020 - kõne hind 5€

900 0001 - kõne hind 10€

900 0021 - kõne hind 25€

Tule tutvu ka meie heategevusliku müügi keskkondadega, kus sul võimalik sooritades ostu, teha head, kui ka meile müügiks asju annetada.


59 views

Comments


bottom of page