top of page

Pall - ~4-aastane kassipreili (Kassituba, Nõmme)

Updated: Aug 15

ARMAS SÜSIMUST PALL HOIU- VÕI PÄRISKODU OTSINGUL!💕

Pall on kaunis süsimust volüümikas kiisuneiu, kes sai oma nime esialgu selle järgi, et ta nägi välja nagu oleks ta palli alla neelanud. Tegelikult olid tal aga kevadel, 2022 aastal, kui ta hoiukodusse saabus, Ida Virumaal tänavatelt pojad kõhtu saanud, kohalike poistega vallatledes ning üsna varsti nägi vahva pesakond ilmavalgust.


Pall on olnud kodune kass, kes omaniku surma järel õue visati nagu väga paljud muud kassid. Pall oli hoolitsev emme, pojad said üles kasvatatud, koju saadetud, aga Pall ikka jäi kodu ootele.


Inimesega on Pall julge, aga samas puudutada ja pai teha ei lase. Elu kodus muidu meeldib talle väga. Talle meeldib magada kõht taeva poole, soovitavalt keset põrandat ning samuti käpad laiali taeva poole aeleda. Ta teab täpselt, kus elamises on need kõige pehmemad pesad ning ronimispuu on selge. Mööda seda saab edukalt kiirelt ronida ja mõnuga seal küüsi teritada. 😻


Palli lemmik mänguasjad on pallid. Kui esialgu oli Palli nimi Pall, kuna ta oli tänu poegadele kõhus nagu maakera, siis nüüdseks on Pall ehtne Pall, sest ta on pisike, paks ning nunnu. Pigem sobib Pall üksikuks kassiks või siis väga noore kassiga ( kassipojaga ).❤️


Pallil on ka üks aga. Ta vajab eritoitu, tema seedimine sai korraliku põntsu Ida Virumaal tädikeste poolt pakutud makarone ja saia süües ning hetkel peab ta sööma tundlikule seedmisele mõeldud toitu. See aga ei ole probleem, sest uues kodus saab Pall meie abiga omale iga kell toiduvarud tellitud.


NB! Pall nagu meie MTÜ kõik kiisud, on saanud kõik vajalikud protseduurid, terviseuuringud ning on muidu igati viks ja viisakas kiisuneiu.


Tule tutvu Palliga meie kassitoas!


Pall võtab ka vastu hoiukodu pakkumisi. Kodustes tingimustes harjuvad kassid alati kiiremini ja saavad rohkem üks-ühele aega inimesega.

Kui Sulle pakuks selline variant huvi, siis palun täida meie hoiukodu ankeet!🙏
Kui soovid armsale kiisupreilile päriskodu pakkuda, siis täida ära ankeet ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust! 😊 Pall läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕
113 views
bottom of page