top of page

Muru- ~5-aastane kassipoiss (Kassituba, Nõmme)

Updated: Feb 9

MURUMUNA SARNANE NUNNU ÜMAR KASSIPOISS TAHAB SINU KAISSU!


MURU - Vahva nimi vahval poisil. Kuna rohelisi kasse olemas ei ole, v.a siis, kui ehk nad ära värvitud on, sai meil kassitoas Muru nimeks hoopis süsimust kassipoiss.


Muru saabus meile novembrikuus. Meile tuli abipalve Rummust, kus õues oli hätta sattunud üks ülisõbralik kassipoiss.


Tal olid silmad rähmast ja põletikust kinni kleepunud, ta ei näinud midagi. Ta sai vaevalt hingata, sest tal oli nii tugev nohu ning kogu nägu kleepunud tatti ning mustust täis. Me ei olnud kindlad, kas sellises seisus kiisut üldse saab päästa?


Õnneks aga selgus loomakliinikus, et tegu ei ole üldse vana kiisuga ning mõnda aega poputamist, ravi ning maitsvat toitu ning tänaseks päevaks on kiisu nagu uus ning loomulikult ka vaktsineeritud ning kiibitud.


Muru on kass, kes oskab olla tänulik selle eest, et ta ära päästeti.

Ta on üli üli sõbralik - ideaalne lastega perre. Vastu vaidlemata lasi ta endaga kõiki protseduure teha ning nurrumootorgi on ideaalses korras.


Muru ootab Sind meie kassitoas, Nõmmel! 🏡


Muru võtab vastu ka hoiukodu pakkumisi!

Kui soovid toredale kiisupoisile päriskodu pakkuda, siis täida meie kodupakkuja küsimustik ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust! ❤️ Muru läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕Muru teekonda uude koju saab toetada meile annetades:


Link annetama:Selgitus: Muru900 0020 - kõne hind 5 €

900 0001 - kõne hind 10 €

900 0021 - kõne hind 25 €


Tule tutvu ka meie heategevusliku müügi keskkondadega, et ostes teha head või müügiks asju annetada!


387 views
bottom of page