top of page

Mentos - ~2-aastane kassipoiss (Kassituba, Nõmme)

UUE KODU OOTEL TEISI KIISUSID ARMASTAV AASTANE KASSIPOISS MENTOS


Uue kodu ootel kauni triibulise kasukaga kiisupoiss Mentos, kel on paraku õnnetuse tõttu vaid 3 jalga.


Mentos peatub kassitoas koos teiste kiisudega ning talle oleks väga vaja kiiremas korras uut kodu, sest ta on kassitoas väga väga stressis ja õnnetu. Hommikul kui vabatahtlikud saabuvad, on ta ühe koha peal, õhtul, kui saabuvad, on ta sama koha peal ning selline tunne, et oma pesast ta ei lahkugi.

Eks kiiruga käiakse söömas, aga muul ajal kössitab ta vaid oma pesas. Suur kasside seltskond on väga hirmutav tema jaoks. Kuna ta õues elas koos oma perega, siis kõige paremini sobikski talle kodu, kus oleks ees sõbralik kass, kes ta oma ,,kaitsva tiiva„ alla võtaks ning talle julgust sisendaks ning kelle najal unustada oma raske ja valu täis minevik.


Mentose emme oli kodukass Rae vallas, aga kahjuks ei hoolinud tema peremees sellest, et teda steriliseerida ning aja jooksul sai ta päris mitu pesakonda.

Sügise hakul suri peremees ning perenaine otsustas ka kolida suurest majapidamisest ära laste juurde linna ning kiisud jäeti kõik maha ning saatuse hooleks.


Kui paljud neist talve üle elasid, ennem kui me appi jõudsime, ei oska öelda. Õnneks heatahtlikud naabrid siiski aeg ajalt viskasid kiisudele süüa.


Mentos, tema emme ja üks õeke said igal juhul päästetud ning on oma kodu ootel.

Mentosega oli ka õues juhtunud õnnetus, ühest tema käpast oli vaid jala osa alles jäänud. Käpa ots koos varvastega oli läinud. Mis täpselt juhtunud oli, ei oska öelda, aga ilmselt oli käpp kuhugi vahele kinni jäänud. Ei taha isegi ette kujutada, mis valu pidi Mentos taluma. Õnneks sai käpp aga arsti juures üle vaadatud ning tänaseks on käpp nii palju paranenud, et valu talle ei tee ning selle osaline puudumine teda kuidagi ei sega.


Loomulikult on Mentosel isiklik pass, kus sees kiip, vaktsiinid ning ka kastreerimine tehtud. Tule tutvu Mentosega meie kassitoas! 😊


Mentos võtab vastu ka hoiukodu pakkumisi. Kodustes tingimustes harjuvad kassid alati kiiremini, sest saavad rohkem üks-ühele aega inimesega.

Kui Sulle pakub selline variant huvi, siis palun täida meie hoiukodu ankeet! 🙏
Kui soovid Mentosele kodu pakkuda, siis palun täida ära ankeet ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust! 😻 Mentos läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕Koduootel alates: 20.02.2023 Kassitoas alates: 08.12.2022

Päästetud: 29.11.2022182 views

Comentarios


bottom of page