top of page

Luna - ~11-kuune kassipreili (Saku)

MÄNGUHIMULINE LUNA OTSIB OMA PÄRISKODU! 🥰 🐈‍⬛


✨ Luna ✨ on 11-kuune kassiplika, kellel on imeilus vesihall pehme karvaga kasukas.


Kui alguses oli Luna väga pelglik ja hirmunud ning kartis inimest üle kõige, siis nädala pärast hakkas ta juba huvi tundma hoiukodu teiste kasside vastu. Tänu neile saigi Luna oma hirmust vaikselt üle ja ta julges üha enam korteris vabalt ringi käia. Ei läinud kaua, kui juba hoiukodu perenaine tundus talle täitsa tore olevat ja see esimene pai oli ka ikka ülimalt mõnus ning sellest ta sõltuvusse sattus. Luna sülle veel ei kipu, aga talle meeldib diivanil su kõrval pikutada ja sind igal sammul saata. Konservi jagamise ajal on ta kohe esimene, lükates teised hoiukodu kassid kohe kõrvale.


Luna armastab üle kõige mängida ja tähelepanu. Ta ei vaata selleks kella, olgu see kasvõi kell 4 hommikul, kui tuleb tuhin, siis on tema hoos ja märul võib alata, ajades üles hoiukodu teised kassid.


Luna teeb ka parasjagu pättusi, näiteks meeldib talle erinevaid esemeid hammaste vahel ära viia. Tavaliselt viib ta oma kogutud kraami perenaise voodi, olgu see siis autovõti, airpodsid või erinevad riide esemed.


Luna otsib rahulikku kodu, kus talle antakse aega harjuda uue pere ja elukorraldusega. Kuna energiat on selles neius mitme kassi jagu, seetõttu oleks tore, kui teda ootaks ees teine kass või kassid.


Luna on saanud parasiiditõrje, steriliseeritud, kiibitud ja vaksineeritud. Luna elab hoiukodus Sakus.


Kui soovid Lunale kodu pakkuda, siis täida meie kodupakkuja küsimustik ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust! ❤️ 🥰 Luna läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕

234 views

Recent Posts

See All
bottom of page