top of page

Kemira - ~5-aastane kassineiu (Kassituba, Nõmme)

Updated: May 21

TÕSISTE SILMADEGA KEMIRAL ON SULLE ÜKS TÕSINE JUTT! 💔🙏


Kemiral on sulle pakkumine, millest ei saa keelduda! Nimelt pakub ta sulle oma igavest sõprust!


Kemira pilgust peegeldub tema senine raske elu Koosa kassikoloonias. Ta on virelemisest tüdinenud ja arvab, et on ära teeninud oma puhta ja sooja kodu, kus tema eest hästi hoolitsetakse.


Tõsisele kassikesele ei meeldi, kui teda niisama torgitakse, aga kui pakutakse süüa või mänguasja, siis läheb tema pilk kohe lahkemaks ja meel rõõmsaks. Vaatamata tõsisele ilmele meeldib kiisupreilile üliväga mängida ja hullata! Kui võidad tema usalduse ja südame, siis saad kindlasti parima sõbra terveks eluks.

Kemira on steriliseeritud, kiibitud ja vaktsineeritud ning läbinud värskelt ka ussirohukuuri.

Tule tutvu Kemiraga meie kassitoas! 🏠


Kemira võtab vastu ka hoiukodu pakkumisi. Kodustes tingimustes saavad kassid rohkem üks-ühele aega inimesega harjumiseks ja sõbrunemiseks.

Kui Sulle pakub see variant huvi, siis palun täida meie hoiukodu ankeet! 🙏Kui soovid Kemirale päriskodu pakkuda, siis täida ära meie kodupakkuja ankeet ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust 😻 Kemira läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕

Kemira teekonda uude koju, saab toetada, tehes meile annetuse:


Link otse annetama:Selgitus: Kemira900 0020 - kõne hind 5€

900 0001 - kõne hind 10€

900 0021 - kõne hind 25€

Tule tutvu ka meie heategevusliku müügi keskkondadega, kus sul võimalik sooritades ostu, teha head, kui ka meile müügiks asju annetada.


119 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page