top of page

Iludus - ~10-aastane kassidaam (Kassituba, Nõmme)

Updated: May 31

SUPER SÕBRALIK KASSIPOJA MÕÕTU KIISUNEIU ILUDUS KODU OOTEL! 🥰


Pisike kaunitar Iludus saabus Cats Help MTÜ hoole alla jaanuaris, Narva kassitoast. Narvas hakati kassituba likvideerima ning uus teenusepakkuja olemasolevaid kasse lepinguga üle võtta ei soovinud. Kiisusid ähvardas eutanaasia. Ka meie tulime appi ning terve hunnik kiisusid sai ära päästetud.😿


Iludus on lihtsalt super kaunis kiisudaam, kes lisaks on ka ülimalt sõbralik ning tahab väga väga paisid ning inimese seltsi. Teised kiisud meeldivad ka talle, aga inimene eelkõige. Ideaalne pere kass ja sobib ka lastega. Iludus on väga väikest kasvu nagu kassipoeg. 😻


Kiisuneiu on steriliseeritud, vaktsineeritud ning kiibitud.


Tule tutvu Iludusega meie kassitoas! 🏠


Iludus võtab ka vastu hoiukodu pakkumisi. Kodustes tingimustes harjuvad kassid alati kiiremini ja saavad rohkem üks-ühele aega inimesega.

Kui Sulle pakuks selline variant huvi, siis palun täida meie hoiukodu ankeet! 🙏
Kui soovid armsale kiisudaamile päriskodu pakkuda, siis täida ära meie kodupakkuja ankeet ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust 😻 Iludus läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕Iluduse teekonda uude koju, saab toetada, tehes meile annetuse:


Link otse annetama:Selgitus: Iludus900 0020 - kõne hind 5€

900 0001 - kõne hind 10€

900 0021 - kõne hind 25€

Tule tutvu ka meie heategevusliku müügi keskkondadega, kus sul võimalik sooritades ostu, teha head, kui ka meile müügiks asju annetada.


259 views

Comments


bottom of page