top of page

Elli - ~2-kuune kassitüdruk (Mustvee)

UUE KODU OOTEL VÄIKE ELLI! 😻


Elli on päästetud koos emme ja õde ning vendadega Mustveest ühe alkohoolikust omaniku käest, kellel oli oma rahaga muudki teha, kui seda emakassi steriliseerimise peale panna 😿 Lõpuks sai kohalikel pidevalt poegivast mammast kõrini ning emme, koos beebidega kõhus, said toimetatud hoiukodusse.


Seekord tõi emme beebid ilmale juba hoiukodus, kus maitsev rammus ninaesine ning rahu ning palju paikäsi. Emme ise on üli sõbralik. Kui aru sai, et keegi tema poegadele liiga ei tee ning ka teda midagi ei ohusta, siis ei jõudnud tema pai vajadust enam ära teenindada. 🙂


Nüüd hakkab juba nurr pihta juba sellest, kui talle otsa vaadata. Oma sõbralikkuse on ta ka edasi andnud oma poegadele.


Elli ootab oma omanikku hoiukodus Mustvees, aga Eesti piires on valmis ka mujale seiklema. Kiisu on kiibitud, vaktsineeritud ja omab passi.


Kui sooviksid armsale kiisupreilile kodu pakkuda, siis täida meie kodupakkuja küsimustik ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust! ❤️ 🥰 Elli läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕


Elli teekonda uude koju, saab toetada, tehes meile annetuse:


Link otse annetama:Selgitus: Elli900 0020 - kõne hind 5€

900 0001 - kõne hind 10€

900 0021 - kõne hind 25€

Tule tutvu ka meie heategevusliku müügi keskkondadega, kus sul võimalik sooritades ostu, teha head, kui ka meile müügiks asju annetada.


154 views

Comments


bottom of page