top of page

Alice - ~3-aastane kassipreili (Kassituba, Nõmme)

Updated: Aug 20

KAUNITAR ALICE VAJAKS VÄGA HOIUKODU VÕI UUT KODU, ET PÄÄSEDA PISIKESE RUUMI VANGISTUSEST JA MEELETUST STRESSIST🙏


Jaanuari algul tuli meie hoole alla imekaunis Alice, vapustavalt kaunite rohelise silmadega õrn kaunitar. Olime kindlad, et nii eriliste roheliste silmadega lumivalge kiisuneiu kiirelt oma kodu leiab, aga paraku ei ole meie ennustus täppi läinud. 😿


Paraku on Alice`ile kodu leidmisega nüüd juba väga kiire. Nimelt peab Alice olema kassitoas eritoidul oma õrna seedimise tõttu, aga see on ka põhjus, miks ta peab olema väiksesse eestuppa vangistatud.


Meil pole võimalik kassitoas võimalik muud moodi tagada seda, et ta ei pääse teiste kasside toitudele ligi.


Algul oli Alice puuris ja nii tohutult stressis, et ta üritas aina puurist põgeneda ja veristas oma nina koguaeg selle käigus. 💔 Õnneks nüüd on nina ära parananud, aga Alice tahaks väga suuremal pinnal liikuda ja üritab end eestoa uksest välja suruda.


Kui sina saaksid pakkuda Alice´ile hoiukodu või uut kodu, siis meie poolt on kiisule vajalik toit hoiukodusse.


Alice on steriliseeritud, vaktsineeritud ja kiibitud. 💉


Tule Alice`iga tutvuma meie kassituppa! 🏠


Alice võtab ka vastu hoiukodu pakkumisi. Kodustes tingimustes harjuvad kassid alati kiiremini ja saavad rohkem üks-ühele aega inimesega.

Kui Sulle pakuks selline variant huvi, siis palun täida meie hoiukodu ankeet! 🙏
Kui Sa soovid Alice`ile aga päriskodu pakkuda, siis täida ära ankeet ja me võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust! 😊 Alice läheb koju Cats Help MTÜ loovutuslepingu ja loovutustasuga! 💕

236 views
bottom of page